Tein Spring Seat M61.5X3.0 ID70 Left Hand Thread
| Brand | Tein |
|---|---|
| Part Number | teinLSS01-N2756-7A |
| MFR Part # | LSS01-N2756-7A |
| UPC / Barcode | LSS01-N2756-7A |
| Item ID | 184952 |
| Price Group | Tein Misc |
| Born-On Date | 2018-07-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilover Components |
| Dimensions | 3.8" Γ 3.8" Γ 0.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.17 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |