Torque Solution 99-07 Toyota 4Runner/Tacoma Aluminum Denso MAF Flange (For 3in Pipe)
| Brand | Torque Solution |
|---|---|
| Part Number | tqsTS-MAF-DEN1A |
| MFR Part # | TS-MAF-DEN1A |
| UPC / Barcode | TS-MAF-DEN1A |
| Item ID | 185257 |
| Price Group | Torque Solution |
| Born-On Date | 2018-07-27 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Flanges |
| Dimensions | 2.0" Γ 2.0" Γ 0.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.12 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |