AMP Research 20-23 Chevrolet/GMC Silverado/Sierra 1500 (No Mltipro Tailgt) Bedxtender HD Sport - Blk
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp74831-01A |
| MFR Part # | 74831-01A |
| UPC / Barcode | 815410014178 |
| Item ID | 186143 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2018-07-31 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Bed Bars |
| Dimensions | 49.3" Γ 15.0" Γ 8.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 19.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |