Torque Solution Weld Bung 3/8in (-18) NPT Female Aluminum
| Brand | Torque Solution |
|---|---|
| Part Number | tqsTS-UNI-415A |
| MFR Part # | TS-UNI-415A |
| UPC / Barcode | TS-UNI-415A |
| Item ID | 189494 |
| Price Group | Torque Solution |
| Born-On Date | 2018-08-22 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Fittings |
| Dimensions | 4.0" Γ 3.0" Γ 0.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.04 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |