Innovative 90-93 Honda Accord Conversion (F-Series/RH Mount) Black Aluminum Mount 85A Bushing
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm29325-85A |
| MFR Part # | 29325-85A |
| Item ID | 191410 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-09-26 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 8.1" Γ 8.0" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |