BMC Inox Clamp 12-20mm Adjustable Diameter
| Brand | BMC |
|---|---|
| Part Number | bmcSAF01220K |
| MFR Part # | SAF01220K |
| UPC / Barcode | 8032872860460 |
| Item ID | 194027 |
| Price Group | BMC |
| Born-On Date | 2018-10-10 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Clamps |
| Dimensions | 4.5" Γ 3.0" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.04 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |