Innovative 90-05 NSX K-Series/K20 Manual Transmission Black Steel Mount Kit 95A Bushings
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm81550-95A |
| MFR Part # | 81550-95A |
| Item ID | 194645 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-10-15 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 23.9" Γ 10.7" Γ 10.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 18.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |