Koyo 35 Row Oil Cooler 11.25in x 11in x 2in (-10AN ORB provisions)
| Brand | Koyo |
|---|---|
| Part Number | koyXC351111W |
| MFR Part # | XC351111W |
| UPC / Barcode | 847839015559 |
| Item ID | 197081 |
| Price Group | Koyo |
| Born-On Date | 2018-11-15 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Oil Coolers |
| Dimensions | 14.7" Γ 12.8" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |