Remark 2015+ Mazda MX-5 ND (A/T) Cat-Back Exhaust w/Stainless Steel Tip Cover
| Brand | Remark |
|---|---|
| Part Number | remRK-C1063Z-01A |
| MFR Part # | RK-C1063Z-01A |
| Item ID | 198594 |
| Price Group | Remark |
| Born-On Date | 2018-11-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 48.0" Γ 28.0" Γ 11.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 60.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |