Cusco Toyota 86/Scion FR-S/Subaru BRZ Sport TN-S Coilovers 8K Front / 8K Rear Mono-Tube 2-Way
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 64W CN |
| MFR Part # | 965 64W CN |
| UPC / Barcode | 4996338058324 |
| Item ID | 199353 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2018-12-17 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Coilovers |
| Dimensions | 48.0" Γ 12.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 52.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |