OS Giken 20mm Nissan (Push Type) Release Sleeve Assembly Set
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgNS001-020K |
| MFR Part # | NS001-020K |
| Item ID | 199502 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2018-12-19 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Slave Cylinder |
| Dimensions | 8.0" Γ 8.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |