Innovative 90-93 Mazda Miata NA 1.6L Black Steel Replacement Mounts 85A Bushings (No Trans Mount)
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm113250-85A |
| MFR Part # | 113250-85A |
| Item ID | 199679 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2018-12-26 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 8.4" Γ 8.3" Γ 6.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |