BLOX Racing Exhaust Gasket - 2.75inch (3-bolt) - Honda S2000 Catalytic Converter Gasket
| Brand | BLOX Racing |
|---|---|
| Part Number | bloBXFL-00054-S2K |
| MFR Part # | BXFL-00054-S2K |
| UPC / Barcode | BXFL-00054-S2K |
| Item ID | 202678 |
| Price Group | BLOX Racing |
| Born-On Date | 2019-01-29 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Exhaust Gaskets |
| Dimensions | 4.3" Γ 4.0" Γ 0.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.05 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |