Revel GT Dry Carbon Center Dash Cover w/ Alcantara Cover 16-18 Honda Civic - 1 Piece
| Brand | Revel |
|---|---|
| Part Number | rvl1TR4GT0AH05A |
| MFR Part # | 1TR4GT0AH05A |
| Item ID | 207038 |
| Price Group | Revel GT Carbon |
| Born-On Date | 2019-03-06 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Carbon Accessories |
| Dimensions | 17.0" Γ 13.0" Γ 9.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |