Innovative 07-13 Mitsubishi EVO X Replacement Front Mount (75A)
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm70740-75A |
| MFR Part # | 70740-75A |
| Item ID | 211950 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2019-04-09 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 5.5" Γ 5.1" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |