DSS 06-10 Jeep Grand Cherokee SRT-8 w/ Dana 60 - 4in Aluminum 1-Piece Driveshaft CHSH-WK1-60-1A
| Brand | Driveshaft Shop |
|---|---|
| Part Number | dss610351 |
| MFR Part # | 610351 |
| UPC / Barcode | CHSH-WK1-60-1A |
| Item ID | 212104 |
| Price Group | Driveshaft Shop |
| Born-On Date | 2019-04-10 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Driveshafts |
| Dimensions | 46.0" Γ 6.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 28.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |