DV8 Offroad Chrome Series 20in Light Bar 120W Flood/Spot 3W LED
| Brand | DV8 Offroad |
|---|---|
| Part Number | dveB20CE120W3W |
| MFR Part # | B20CE120W3W |
| UPC / Barcode | 756519630237 |
| Item ID | 213439 |
| Price Group | DV8 Offroad |
| Born-On Date | 2019-04-17 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Light Bars & Cubes |
| Dimensions | 24.3" Γ 6.4" Γ 5.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |