DV8 Offroad 07-18 Jeep Wrangler JK 4in 30W LED Replacement Fog Lights
| Brand | DV8 Offroad |
|---|---|
| Part Number | dveR4FL16W3W |
| MFR Part # | R4FL16W3W |
| UPC / Barcode | 756519630152 |
| Item ID | 217437 |
| Price Group | DV8 Offroad |
| Born-On Date | 2019-04-17 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Fog Lights |
| Dimensions | 9.1" Γ 6.0" Γ 4.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |