ARB Adventure Light 600 Ac/Dc Recharge Usa
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arb10500060A |
| MFR Part # | 10500060A |
| UPC / Barcode | 9332018054661 |
| Item ID | 218585 |
| Price Group | ARB C |
| Born-On Date | 2019-04-26 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Camping Equipment |
| Dimensions | 10.3" Γ 5.9" Γ 2.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |