ARB Deluxe Awning Room W/Floor 2.5M98Lg 2500X2500mm 98X98In
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arb813108A |
| MFR Part # | 813108A |
| UPC / Barcode | 9332018045126 |
| Item ID | 220988 |
| Price Group | ARB C |
| Born-On Date | 2019-04-26 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Awnings & Panels |
| Dimensions | 21.9" Γ 10.7" Γ 10.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 20.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |