ARB Analog Tire Inflator Traction Packs Only
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arbARB605A |
| MFR Part # | ARB605A |
| Item ID | 221235 |
| Price Group | ARB |
| Born-On Date | 2019-04-26 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Hardware Kits - Other |
| Dimensions | 13.2" Γ 6.3" Γ 3.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |