Hella BULB 1176A 12V 16/8W BA15d S8 - Min Qty 10 (211656701)
| Brand | Hella |
|---|---|
| Part Number | hella1176A |
| MFR Part # | 1176A |
| UPC / Barcode | 4082300722628 |
| Item ID | 222992 |
| Price Group | Hella |
| Born-On Date | 2019-05-02 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Bulbs |
| Dimensions | 6.5" Γ 3.2" Γ 1.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.25 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |