Mishimoto 2014+ Ford Fiesta ST Performance Aluminum Radiator & Fand Shroud Assembly
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMRAD-FIST-14K |
| MFR Part # | MMRAD-FIST-14K |
| UPC / Barcode | 748354026450 |
| Item ID | 22321 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2016-02-05 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Radiators |
| Dimensions | 30.5" Γ 24.2" Γ 9.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 22.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |