Grams Performance Universal 0-120 PSI Fuel Pressure Gauge - White Face
| Brand | Grams Performance |
|---|---|
| Part Number | grpG2-99-1200W |
| MFR Part # | G2-99-1200W |
| UPC / Barcode | 841509100408 |
| Item ID | 225047 |
| Price Group | Grams Performance |
| Born-On Date | 2019-05-15 |
| Category | Gauges & Pods |
| Subcategory | Gauges |
| Dimensions | 2.0" Γ 2.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.25 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |