Enkei OD 75mm ID 60.1mm Aluminum Hub Rings *SOLD INDIVIDUALLY*
| Brand | Enkei |
|---|---|
| Part Number | enkAHR756010A |
| MFR Part # | AHR756010A |
| UPC / Barcode | AHR756010A |
| Item ID | 236032 |
| Price Group | Enkei Deep Deal |
| Born-On Date | 2011-02-15 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Hubcentric Rings |
| Dimensions | 3.0" Γ 3.0" Γ 0.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.09 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |