Cusco 13-15 Subaru BRZ Adjustable Front Lower Control Arms
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 462 A |
| MFR Part # | 965 462 A |
| UPC / Barcode | 4996338024237 |
| Item ID | 23635 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2016-02-25 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Control Arms |
| Dimensions | 17.0" Γ 16.0" Γ 5.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |