Cusco OIL Filter A 65ID X 65H M20-P1.5 (S14/V35/CPV35/Z33/HZ33/Z34/DC2/DC5/EG/EK/FD/GD/GE)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus00B 001 A |
| MFR Part # | 00B 001 A |
| UPC / Barcode | 4996338030764 |
| Item ID | 248637 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Oils & Oil Filters |
| Subcategory | Oil Filters |
| Dimensions | 6.0" Γ 3.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |