Cusco Lower ARM Bar V1 Front PRIUS ZVW30 ZRE152N SCION XB
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus942 475 A |
| MFR Part # | 942 475 A |
| UPC / Barcode | 4996338942562 |
| Item ID | 248713 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 31.3" Γ 5.7" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |