Cusco Exhaust manifold Shield EVO8/9 CT9A
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus565 046 A |
| MFR Part # | 565 046 A |
| UPC / Barcode | 4996338058140 |
| Item ID | 248754 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Heat Shields |
| Dimensions | 16.0" Γ 11.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |