Cusco Strut Bar CB Rear JZA80 SUPRA
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus164 551 A |
| MFR Part # | 164 551 A |
| UPC / Barcode | 4996338164513 |
| Item ID | 248869 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 32.7" Γ 8.3" Γ 3.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |