Cusco MISC Catch CAN AP1 S2000
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus380 009 A |
| MFR Part # | 380 009 A |
| UPC / Barcode | 4996338380531 |
| Item ID | 248902 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Oil Catch Cans |
| Dimensions | 9.7" Γ 7.9" Γ 7.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |