Cusco Misc Oil Catch can GDB applied F WRX-STi (06~07) *0.6L capacity
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus673 009 A |
| MFR Part # | 673 009 A |
| UPC / Barcode | 4996338673534 |
| Item ID | 248919 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Oil Catch Cans |
| Dimensions | 9.3" Γ 7.8" Γ 7.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |