Cusco F MEMBER GUARD Bar SXE10 JZX100(NA)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus195 247 A |
| MFR Part # | 195 247 A |
| UPC / Barcode | 4996338051110 |
| Item ID | 248934 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 39.5" Γ 6.9" Γ 6.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |