Cusco Strut Bar F-OS CKV36 NJ50 G37 coupe G35 sedan / Infiniti Q60
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus288 540 A |
| MFR Part # | 288 540 A |
| UPC / Barcode | 4996338288097 |
| Item ID | 248950 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 40.1" Γ 7.2" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |