Cusco Strut Bar 40D Front NA/NB MIATA
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus404 570 A |
| MFR Part # | 404 570 A |
| UPC / Barcode | 4996338404480 |
| Item ID | 248972 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 46.4" Γ 7.0" Γ 6.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |