Cusco Lower Bar Type II Front CP9A
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus561 477 A |
| MFR Part # | 561 477 A |
| UPC / Barcode | 4996338561756 |
| Item ID | 248983 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 31.4" Γ 17.2" Γ 3.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |