Cusco Add on Bar Kit For Roll Cage /Aluminum 930-1020mm 36.6-40.2 (S/O / No Cancel)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus00D 270 AT10A |
| MFR Part # | 00D 270 AT10A |
| UPC / Barcode | 4996338051523 |
| Item ID | 249004 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Safety |
| Subcategory | Roll Cage Components |
| Dimensions | 44.0" Γ 3.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |