Cusco Lower arm II-Front ST185 Celica-GT4 NOT W/VER1
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus152 477 A |
| MFR Part # | 152 477 A |
| UPC / Barcode | 4996338152756 |
| Item ID | 249024 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 34.7" Γ 20.0" Γ 3.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |