Cusco Strut Bar OS Rear Z31 300ZX
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus248 541 A |
| MFR Part # | 248 541 A |
| UPC / Barcode | 4996338248107 |
| Item ID | 249028 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 36.2" Γ 5.9" Γ 3.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |