Cusco Strut Bar OS Front GA/JZA70 Supra
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus183 540 A |
| MFR Part # | 183 540 A |
| UPC / Barcode | 4996338183095 |
| Item ID | 249078 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 40.9" Γ 5.9" Γ 3.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |