Cusco 98-05 Lexus GS300/400/430 (2nd Gen) JZS160/UZS161 Strut Bar OS - Front
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus187 540 A |
| MFR Part # | 187 540 A |
| UPC / Barcode | 4996338187093 |
| Item ID | 249079 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 45.8" Γ 6.8" Γ 6.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |