Cusco Lower Arm Bar Type II Front GH GRB GVB Impreza WRX/STi (Turbo ONLY) NOT W/VER 1
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus692 477 A |
| MFR Part # | 692 477 A |
| Item ID | 249089 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 33.2" Γ 13.7" Γ 2.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |