Cusco Strut Bar OS Rear CZ4A Evo 10 (bolting on L/R Mount and 2 pts of body)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus566 541 A |
| MFR Part # | 566 541 A |
| UPC / Barcode | 4996338566102 |
| Item ID | 249107 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-06-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 39.3" Γ 7.0" Γ 6.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |