Cusco Mitsubishi Evo 10 CZ4A Rear Ventiliation Panel
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus566 828 A |
| MFR Part # | 566 828 A |
| UPC / Barcode | 4996338093844 |
| Item ID | 250038 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-07-08 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Other Body Components |
| Dimensions | 30.6" Γ 5.6" Γ 3.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |