Cusco Mitsubishi Evo 7 CT9A Rear Ventiliation Panel
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus565 828 A |
| MFR Part # | 565 828 A |
| UPC / Barcode | 4996338093837 |
| Item ID | 250039 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-07-08 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Other Body Components |
| Dimensions | 27.6" Γ 4.3" Γ 2.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.76 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |