Cusco Strut Bar Type-ST Front 00-08 Toyota Celica Ga61/Ma61 2wd
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus180 510 A |
| MFR Part # | 180 510 A |
| UPC / Barcode | 4996338180032 |
| Item ID | 251157 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-08-24 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 41.7" Γ 6.0" Γ 2.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |