Cusco Pillow Ball Upper Mount Front 81-85 Mazda SA22C RX7
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus419 410 A |
| MFR Part # | 419 410 A |
| UPC / Barcode | 4996338419217 |
| Item ID | 25170 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2016-03-17 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Shock Mounts & Camber Plates |
| Dimensions | 7.0" Γ 7.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |