Cusco 12/89-95 Toyota Starlet EP91 (2WD/1300/1300T) Lower Arm Bar Type I Front
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus104 475 A |
| MFR Part # | 104 475 A |
| UPC / Barcode | 4996338104564 |
| Item ID | 253033 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2011-11-14 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Chassis Bracing |
| Dimensions | 36.0" Γ 6.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |