Seibon 00-10 Honda S2000 Carbon Fiber Doors
| Brand | Seibon |
|---|---|
| Part Number | seiDD0005HDS2K |
| MFR Part # | DD0005HDS2K |
| UPC / Barcode | 887753479198 |
| Item ID | 259417 |
| Price Group | Seibon |
| Born-On Date | 2012-02-10 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Doors |
| Dimensions | 55.0" Γ 28.0" Γ 18.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 40.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | Special Order |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |