Cusco 08-12 Nissan 370z Front Negative Upper Arm
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus252 474 K |
| MFR Part # | 252 474 K |
| UPC / Barcode | 4996338024084 |
| Item ID | 259859 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2012-02-22 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Arms & Components |
| Dimensions | 12.0" Γ 12.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |